مقایسه کنسول های بازی

دسته بندی ها :
مقایسه کنسول های بازی

بازار کنسول های بازی درحل حاضر کمی پیشرفته شده است. چند ماه اخیر شرکت های سازنده کنسول بازی دست به کار شده اند و هر کدام کنسول بازی جدیدی را به بازار عرضه کرده اند و ما قصد داریم تا در ادامه جدیدترین کنسول های بازی موجود را در ادامه با یکدیگر مقایسه کنیم. در این مقایسه کنسول های بازی Xbox One X ،PS4 Pro ،Switch و Xbox One S را شرکت داده ایم و نینتندو با عرضه کنسول Nintendo Switch، مایکروسافت با دو کنسول Xbox One S و Xbox One X و سونی با کنسول PS4 Pro در حال حاضر در بین مطرح ترین سازندگان کنسول های بازی در مقایسه ما شرکت خواهند داشت و می خواهیم در یک جدول بسیار ساده اما کامل مشخصات هر یک از این کنسول ها از جمله قیمت زمان عرضه، قیمت فعلی و… را در اختیار شما قرار دهیم. این جدول در جواب این سوال که کدام کنسول بازی را بخریم به شما کمک خواهد کرد


PS4 Pro بهترین کنسول بازی ۲۰۱۶

قوی ترین کنسول بازی روی کاغذ و از نظر مشخصاتی که نوشته شده، کنسول Xbox One X در حال حاضر قویترین کنسول بازی است!

البته که ازXbox One X تا آبان ماه سال ۱۳۹۶ هیچ خبری نخواهد بود در واقع باید بگوییم تا به اینجای کار Sony PlayStation 4 Pro قوترین کنسول موجود در بازار است.

در بین کنسول های بازی که معرفی کردیم همانطور که از تصویر هم مشخص است بیشترین حافظه ذخیره سازی داخلی را کنسول Xbox One s در حال حاضر با ظرفیت ۲ ترابایت ارائه می کند.

همچنین لازم به ذکر است که هارد در کنسول PS4 قابل تعویض اما در کنسول ایکس باکس غیرقابل تعویض است و فضای ذخیره سازی کنسول نینتندو سوئیچ هم با درگاره MicroSDXC قابل گسترش است.

شاید در ذهن داشته باشید که پس پروژه ایکس باکس اسکورپیو چه شد؟! ایکس باکس ایکس همان ایکس باکس اسکورپیو است!

در نهایت اگر نظری درباره قدرت کنسول های مختلف بازی و هر سوالی مربوط به این موضوع دارید از بخش نظارت همین نوشته در پایین صفحه آن را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

نظرات شما